KONST / Litografier / Färglitografi 8985063
nr 898 5063
Katerina Mistal
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Katarina Mistal, komposition, signerad, 1985. motivet: 55x69
Katerina Mistal, svensk konstnär född 1960.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:50:30
150 kr
Katerina Mistal
nr 898 5063
Katerina Mistal
(f. 1960), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 2 juni 2014 |